MENU: layout © Wu
Hlavná stránka
O mne
Problémové okruhy
Kontakt
Formy poradenstva
Cenník
Prečítajte si
 

Formy poradenstva

 • Osobné poradenstvo

  Záleží mi na tom, aby sme Vy i ja boli v pohode, preto je najlepšie dohodnúť si termín konzultácie telefonicky – mobil: 0915 068 089

  Záleží na Vás, koľko času chcete pre riešenie svojej situácie venovať. Optimálny čas na jedno individuálne stretnutie je 1 až 1 a pol hodiny, na párové stretnutia 1 a pol až 2 hodiny.

  Počet stretnutí závisí od problematiky a vzájomnej dohody.

  Môžete prísť sami alebo s partnerom. Manželské a partnerské poradenstvo poskytujem aj každému jednotlivo, ale efektívnejšia je súčasná prítomnosť oboch partnerov na konzultácii.

   

 • E-mailové a telefonické poradenstvo

  Telefonické i písomné poradenstvo prostredníctvom e-mailu je velmi progresívna, pohodlná, pomerne rýchla a bezpečná forma pomoci pre Vás, keď z pohodlia a bezpečia domova môžete získat okamžitú odbornú pomoc.

  Za poskytnutie e-mailového a telefonického poradenstva sa /na rozdiel od osobnej konzultácie/ platí vopred.

  Ak je pre Vás prijatelnejšia forma pomoci prostredníctvom e-mailu, napíšte mi svoj problém a otázku na e-mail: anna@rybarik.sk. Odpoveď dostanete do 4 dní. Rozsah odpovede je orientačne v rozsahu 1 stránky /závisí od problému i Vašej otázky/.

 

>> Platobné podmienky poradenstva cez e-mail.

 

Ak by ste chceli využit možnosť telefonickej konzultácie, skontaktujte sa so mnou na čísle mobilu 0915 068 089, aby sme si dohodli čas, kedy nebudete Vy, ani ja rušení.

 

>> Platobné podmienky telefonického poradenstva.

layout © Wu 2006