MENU: layout © Wu
Hlavná stránka
Aktuálne informácie
O mne
Problémové okruhy
Kontakt
Formy poradenstva
Cenník
Prečítajte si
 

Formy poradenstva

 • Osobné poradenstvo

  Záleží mi na tom, aby sme Vy i ja boli v pohode, preto je najlepšie dohodnúť si termín konzultácie telefonicky – mobil: 0915 068 089

  Záleží na Vás, koľko času chcete pre riešenie svojej situácie venovať. Optimálny čas na jedno stretnutie je 1 - 1 a pol hodiny.

  Počet stretnutí závisí od problematiky a vzájomnej dohody.

  Môžete prísť sami alebo s partnerom. Manželské a partnerské poradenstvo poskytujem aj každému jednotlivo, ale efektívnejšia je súčasná prítomnosť oboch partnerov na konzultácii.

   

 • E-mailové a telefonické poradenstvo

  Telefonické i písomné poradenstvo prostredníctvom e-mailu je velmi progresívna, pohodlná, pomerne rýchla a bezpečná forma pomoci pre Vás, keď z pohodlia a bezpečia domova môžete získat okamžitú odbornú pomoc.

  Za poskytnutie e-mailového a telefonického poradenstva sa /na rozdiel od osobnej konzultácie/ platí vopred.

  Ak je pre Vás prijatelnejšia forma pomoci prostredníctvom e-mailu, napíšte mi svoj problém a otázku na e-mail: anna@rybarik.sk. Odpoveď dostanete do 4 dní. Rozsah odpovede je orientačne v rozsahu 1 stránky /závisí od problému i Vašej otázky/.

 

>> Platobné podmienky poradenstva cez e-mail.

 

Ak by ste chceli využit možnosť telefonickej konzultácie, skontaktujte sa so mnou na čísle mobilu 0915 068 089, aby sme si dohodli čas, kedy nebudete Vy, ani ja rušení.

Dlžka konzultácie je orientačne do 25 minút.

 

>> Platobné podmienky telefonického poradenstva.

layout © Wu 2006